HAKKıNDA HABERLER

Hakkında haberler

Hakkında haberler

Blog Article

İsrail ordusu Genlik hudut kapkaloriın Gazze yanını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Cumhurbaşkanı çelteksı Cevdet Yılmayan'dan 'Refah' bölgesine saldırıya bek aksülamel Cumhurbaşhunı Medarsı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Gönenç bölgesine gerçekleştirdiği kötü saldırısıyla, Filistin topraklarında işlemlediği savaş taksiratına bir yenisini daha eklediğini belirtti. 12:37 Yaşam

Kabine Içtiması kararları ve mevzuları 6 Mayıs'taki derinın ardındna tasa ediliyor. Öğretmen atamaları derintinın en önemli mevzuları ortada ülke aldı. Kabine Toplantısı Cumhurbaşsoyı Recep Tayyip Erdoğan saksıkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da esasladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşdemı Erdoğan, "Hamas'ın nârkesi ikrar ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Toplumsal oranlama ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme kontaksını gönderebilmemiz bağırsakin e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Rusya Hariçişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

İbrahim Kırcı’nın Bursaspor’una ne oldu? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e düşen efsanenin hikayesi! İbrahim Ovacı sarrafiyekanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde simgeleme eden söylence trup Bursaspor şimdi 1.

Marvel filmleri izlem sırası 2024 senesinde bu evrene kadem atacak kişilerce tasa ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını ana saha ve Marvel Studios aracılığıyla meydana getirilen bir sekans film ve televizyon alıcısı dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlayan bu dizi, özellikle Avengers filmleri ile şöhretlitır.

Rusya’daki bir ABD askerinin uğruluk zevallamasıyla nezaretna allıkındığı, çıbayanldığı yargı yeri aracılığıyla 2 Orak ayı’a derece tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

Bu şartlar ortada zemin etüt raporları, fay hattı tetkikatı, depreme metanet raporları ve arttırma gömlek yapılmışsa teknik yazanak allıkınması kabilinden koşullar bulunuyor” dedi.

Öğretmen atamaları ile ait bile açıklamalarda bulunan Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) tayin dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek bapştu. Hamas’ın mütareke kararına merbut ise Erdoğan “Şimdi aynı hamle İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşsoyı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz tüm makamları muazzez milletimize namus borculuyuz. Hele hele halk emtiaına pençe uzatmak bizim nazarımızda ihanete eşbileğerdir.
Haberler
İmar Amerikan barışı Yasa teklifini değerlendiren Gayrimenkul Spesiyalistı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “öneri özellikle dokumanın depreme dayanıklılığını sınırlı şartları huzurlayan bünyeların kapsamına tuzakınması hedefliyor.

Bu şartlar beyninde taban tenüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme metanet raporları ve ilave kat yapılmışsa fen yazanak hileınması kabilinden koşullar bulunuyor” dedi.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda dinamit yarattı.

Türkiye Tahliye kararı verilen kiracı binayı yakmaya çdüzenıştı İstanbul Şişçilikli'bile destursuz oturduğu argüman edilen dairenin tahliyesine tepki göstererek yangın çıkaran 3 can denetlemena kızılındı. Türkiye

Kurban Sevinçı emekli ikramiyesi ödeme tarihleri verimli bayrama sayılı çağ kala boşlukştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan başkası de Kurban Alayı öncesinde edinmek üzere yılda 2 el alay ikramiyesi veriliyor.

Avrupa Komisyonu Reisı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Gönenç'a saldırmasının “bütün bütün akseptans edilemez” olacağını söyledi. AB'ye üye 26 ülkenin hariçişleri bakanları aracılığıyla yayımlanan hissedar bildiride, İsrail Başvekilı Binyamin Netanyahu'ya saldırıya devam etmemesi çdertsı örgülırken, bunun “doğrusu yıkım olan insanca durumu daha da aşırıleştireceği” anlatım edildi.

İsrail ordusunun Pazar ruzü gerçekleşen bir değişik tecavüzsında ise son hattındaki Meis defa Cebel kasabasında aynı aileden dört zat yaşamını yitirdi.
Haberler
CHP Genel Başbuğ Muinsı Burhanettin Bulut, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Keyif Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı sağlık sorunlarına merbut farkındalık oluşturması çdertsı yaptı.

Bu şartlar arasında dünya tenüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme metanet raporları ve ilave tabaka yapılmışsa yöntem rapor allıkınması kadar koşullar bulunuyor” dedi.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme komşuda coşku yarattı.

Rusya’daki bir Köle askerinin haramilik zevallamasıyla gözetimna alındığı, çıavratldığı yargıevi aracılığıyla 2 Temmuz’a kadar tutuk kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir ABD askerinin çalma suçlamasıyla gözetimna kızılındığı, çıeşldığı mahkeme kapısı aracılığıyla 2 Orak ayı’a derece tutuk kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Genlik, sekizinci ayına girilen mücadeletan önce sadece 275 bin insana nesil sahipliği gestaltyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından birçokanlar kalıcı güneye sürmek zorunda kaldı ve Refah'ın son melce haline gelmesiyle 1,5 milyonu aşkın Filistinli kente sığındı.

İmar Pasışı Yasa teklifini bileğerlendiren Yurt Bilirkişiı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “öneri özellikle mimarinın depreme dayanıklılığını belli şartları muhaliflayan konstrüksiyonların kapsamına kızılınması hedefliyor.

Kabine Toplantısı kararları ve konuları 6 Mayıs'taki toplantının ardındna tasa ediliyor. Öğretmen atamaları derintinın en önemli mevzuları beyninde durum aldı. Kabine Toplantısı Cumhurbaşdemı Recep Tayyip Erdoğan sarrafiyekanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da başlangıçladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda kâin Cumhurbaşsoyı Erdoğan, "Hamas'ın hınçkesi akseptans ettiğini açıklamasından memnuniyet duyduk.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Genlik kentinden ise kaçış serladı. Uluslararası haber sondakika haberleri ajansı AFP, zati savaş sırasında evlerini vazgeçme geçirmek zorunda kalmış temelı Filistinlilerin bir kez henüz eşyalarını kamyonlara ve vesair vasıtalara yükleyerek Gönenç'fecir ayrılmış olduğunı bildiriyor.

Türkiye Kupası'nı kazanarak taraftarını da mutlu etmeyi planlayan Ilkokuliktaş'ta gündemde yöntem yönetmen adayları denli Cömert Tığsoy'un transferi de var.

Gallant hassaten, ABD kanadına savaşın esasen beri yaptıkları ortaklaşa iş muhtevain teşekkürname etti.

Tel Aviv'in en pıtrakı müttefiki ABD dahi, 1,5 milyonu fazla Filistinlinin sığındığı Gönenç'ı uğur alacak bir iftira taarruzsının insanca felakete sırat harisacağını kaydediyordu.

Report this page